+ 90 541 963 61 45       pdrmerkezi@pdrmerkezi.com      Pazartesi-Cumartesi: 10:00-18:00      Mevlana Mah. Şehit Ali Örnek Cad. No :14/B Talas / KAYSERİ    

Sizin için, Sizlerle...

PDF

PDF Nedir?k

PDF NEDIR?
Günümüzde bireylerdeki ruhsal bozukluklarin degerlendirilmesi ve kisilik özelliklerinin belirlenmesi amaciyla birçok ölçme araci bulunmaktadir. Bu ölçme araçlarindan biri de kendini tanima ve degerlendirme araci olarak kullanilan Psikolojik Degerlendirme Formu yani PDF " dir.
Bireylerdeki psikolojik belirtilerin hangi düzeyde oldugunu, hangi alanlari kapsadigini belirleyen ve kisilik özelliklerini ortaya koyan bu ölçme araci üç alt testten olusmaktadir.

PDF-S= Psikolojik Tarama Testi
PDF-M= Kisilik Testi
PDF-L= Psikolojik Tarama Testi + Kisilik Testi
 
PDF NE ISE YARAR?
PDF; kendinizi daha iyi tanimanizi güçlü ve zayif oldugunuz yönlerinizi bilmenizi saglar. Güçlü ve zayif oldugunuz yanlari bilmeniz sizi mesleki yönelim noktasinda avantajli kilar. Ayrica isinizi yaparken ya da ders çalisirken güçlü ve zayif oldugunuz yönlerinizi bilmek basarinizin önündeki engelleri kaldirir. Tipki hastalandiginizda erken teshis ne kadar önemli ise psikolojik herhangi bir rahatsizliginizin farkinda olmak ve bu konuda bir an önce yardim almak sizi hayata karsi daha dirençli olmanizi ve karsiniza çikan zorluklarla daha kolay bas etmenizi saglar.

PDF KIMLER IÇIN FAYDALIDIR?
PDF 16 yasin üstündeki her birey için faydalidir.

PDF NASIL DOLDURULACAK? SONUÇLAR NASIL DEGERLENDIRILECEK? ÜCRET NASIL ÖDENECEK?  
Asagida kisisel bilgilerinizin oldugu formu doldurup Gönder butonuna tiklayiniz.
Ardindan hesap no: linkindeki hesaba test ücretini yatiriniz.
Ücret hesaba yattiktan sonra tarafiniza içinde ölçek maddelerini içeren bir link mail olarak gönderilecektir. Linkteki sorulari cevaplayip kaydet butonunu tikladiktan sonra en kisa sürede sonuçlar kitapçik halinde size gönderilecektir.

PDF-S:  100 TL
PDF-M:  100 TL
PDF-L:  150 TL

Garanti Iban:7400 0620 0129 2000 0668 9130PDR Merkezi

Sosyal Medya