+ 90 541 963 61 45       pdrmerkezi@pdrmerkezi.com      Pazartesi-Cumartesi: 10:00-18:00      Mevlana Mah. Şehit Ali Örnek Cad. No :14/B Talas / KAYSERİ    

Sizin için, Sizlerle...

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık, şirketlerin ve kurumların yönetim ve işletim sorunlarını analiz ederek, çözüm önerileri sunan, fırsatları ortaya koyup değerlendirilmesini sağlayan, şirket ve kurumların değişimi yönetmelerine ve uygulamalarına destek olan ve nihayetinde kurumsal hedeflerine ulaşmalarına yardım sağlayan bağımsız ve objektif bir profesyonel hizmettir.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Her ne kadar insan kaynakları nedir sorusuna birçok kişi firmalarda işe alma işini yapan birimdir gözüyle baksa da aslında insan kaynakları yönetimi bu görevinin yanında firma içinde insan kaynağının yönetilmesi, organize edilmesi, iş süreçlerinin yönetilmesi gibi görevleri de üstlenmektedir.

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer danışmanlığı meslek ve iş konularını odak noktasına alan danışma sürecidir, her yaştaki insanın meslekle ilgili karar vermesine ve meslek yaşamıyla ilgili sorunları çözüm bulmasına yardım eden bir alandır.  

İmaj Danışmanlığı

İmaj Danışmanlığı

İmaj, bir kişi ya da kurumun açık veya gizli, kendisi hakkında yarattığı zihinsel algıdır. Bu algı farkında olmadan kısa bir süre içinde karşı tarafa tümevarım ile iletilmiş olur. Bu andan itibaren de ikili ilişkiler başlar.

PDR Merkezi

Sosyal Medya