+ 90 541 963 61 45       pdrmerkezi@pdrmerkezi.com      Pazartesi-Cumartesi: 10:00-18:00      Mevlana Mah. Şehit Ali Örnek Cad. No :14/B Talas / KAYSERİ    

Sizin için, Sizlerle...

E-Ticaretin A'dan Z'ye Herşeyi

Bizden Haberler

E-Ticaretin A'dan Z'ye Herşeyi
1276

E-Ticaretin A'dan Z'ye Herşeyi

Türkiye""de içerik  üretimi konusunda sürekli daha fazlasını bekleyenlerdenim. Kitaplar da bu içerik dünyasına dahil ve ""Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret"" bu alandaki yeni örneklerden biri.

E-ticarete yeni başlayanlar daha doğrusu başlamak isteyenler için bir rehber niteliğindeki kitap 15 yıldır bilişim ve internet teknolojileri alanında çalışanÜmit Büyükyıldırım tarafından kaleme alınmış.

2009""dan bu yana Index Grup çatısı altında e-ticaret yöneticisi olarak çalışan Büyükyıldırım""ın kitabı e-ticaret konusunda akla ilk gelen soruları cevaplıyor.E-ticaret  özelinde  altyapı, operasyon, pazarlama ve hukuk  alanında gerekli bilgileri özet olarak sunuyor.

E-ticaretle ilgilenen okurlarımız bu kitabın elektronik formatını da edinebilirler.


Etiketler: e ticaret Kayseri Psikolog Kayseri Dikkat MERKEZİ Kayseri Dikkat eksikliği Kayseri neurofeedback Kayseri disleksi Kayseri öğrenme güçlüğü Kayseri aile danışmanlığı Kayseri pedagog Kayseri çocuk psikoloğu Kayseri Psikolog Kayseri Dikkat MERKEZİ Kayseri Dikkat eksikliği Kayseri neurofeedback Kayseri disleksi Kayseri öğrenme güçlüğü Kayseri aile danışmanlığı Kayseri pedagog Kayseri çocuk psikoloğu Kayseri üstün zekalılar Kayseri terapi merkezi Kayseri sınav kaygısı

PDR Merkezi

Sosyal Medya